STK Hlinsko

Vítejte na webových stránkách STK Hlinsko

Prosíme zákazníky, před vjezdem na linku sundejte kryty kol.

UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮM V SOUVISLOSTI S COVID-19 V souladu s vládním nařízením ze dne 10.9.2020 bude při provozu STK/SME maximálně omezen styk s veřejností. Činnost bude prováděna v maximální možné míře přes "pult", zákazníci nebudou vpuštěni na linku STK z důvodu zamezení osobního kontaktu. Po dobu prohlídky vozidla se musí zdržovat ve vládou předepsaných odstupech mimo budovu STK. Děkujeme za pochopení

Vážení motoristé,

vítáme vás na našich stránkách STK Hlinsko 36.32

 

Nabízíme vám své služby v oblasti provádění technických prohlídek, technických kontrol a měření emisí(traktorů) silničních motorových a jejich přípojných vozidel.

Technické kontroly a technické prohlídky před schválením technické způsobilosti vozidla v souvislosti s dovozem, stavbou či přestavbou uvedených kategorií vozidel stejně jako evidenční kontroly a kontroly na žádost zákazníka jsou u nás samozřejmostí.

Kompletní seznam námi poskytovaných služeb zde.

 

Naleznete u nás příjemné prostředí, kvalifikovaný a vstřícný kolektiv techniků a mechaniků, jejichž cílem je profesionalita, vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků.

Věříme, že s námi budete spokojeni a těšíme se na vaši návštěvu.

Aktuální informace


© DEKRA CZ a.s. | Obchodní podmínky

Způsob provádění technických prohlídek naleznete na www.stkinfo.cz.